programy pomocowe bgk tarcza antykryzysowa dla przedsiebiorcow mPandemia COVID-19 dotknęła większość segmentów rynku i wielu przedsiębiorców, jej skutki odczuwają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mikro-, małe i średnie firmy. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom przejściowego zamrożenia gospodarki, rząd premiera Morawieckiego przygotował wiele rozwiązań zawartych w tak zwanej tarczy antykryzysowej. Aż 10 programów wprowadził także Bank Gospodarstwa Krajowego. Kierowane są do firm dotkniętych skutkami pandemii, bez względu na ich wielkość i branże. Zobacz, z jakich rozwiązań BGK można i warto skorzystać.

Czytaj więcej: Programy pomocowe BGK - tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców

Targi elektrotechnika 2019Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia nawet 90 proc. czasu przebywamy Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia nawet 90 proc. czasu przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach takich, jak domy czy biura. Biorąc pod uwagę, że w miejscu pracy spędzamy ponad połowę swojego życia, toteż niezwykle istotne jest, w jakiej przestrzeni wykonujemy zadania służbowe. I choć biura oferują dzisiaj szereg udogodnień, to podstawą dobrze zaprojektowanego miejsca pracy jest przede wszystkim odpowiednio dobrane oświetlenie, ergonomia, akustyka czy systemy wentylacyjne. O innowacyjnych rozwiązaniach na miarę biur przyszłości porozmawiają architekci i producenci wyposażenia wnętrz, między 13 a 15 marca, podczas 3. edycji Wnętrza Otwartego, w ramach odbywających się w tym czasie Targów Światło.

Czytaj więcej: Przyjazne miejsce pracy, czyli jakie? Zapowiedź 3. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec

Targi Światło i Targi ElektrotechnikaAspekty prawne i techniczne związane z projektowaniem i odbiorem instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych, efektywna ochrona przewodów i sieci oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków, a także nowoczesne systemy automatyki budynkowej czy kwestie poprawy efektywności energetycznej obiektów mieszkalnych. To tylko jedne z wielu tematów, które zostaną przybliżone uczestnikom 16 szkoleń, podczas tegorocznej edycji Targów Elektrotechnika. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 marca w Warszawie, równolegle z trwającymi w tym czasie Targami Światło.

Czytaj więcej: Targi Elektrotechnika 2019 startują już w marcu!

50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Jesień 2016”Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej organizowane są od 25 lat na pograniczu polsko – czesko - słowackim.  Odbywają się co roku w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej. Najbliższa edycja to 50, jubileuszowa. Impreza ta jest połączona z Targami Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2016”. Połączenie tych dwóch tematów daje szerszy przegląd rynku budowlanego i grzewczego. Wydarzenia te są największymi  branżowymi wystawami  w południowej Polsce.

Czytaj więcej: 50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz ?Jesień 2016?

Ogólnopolski Program Budowlany –  VI EDYCJAZapraszamy do udziału w największych i najbardziej prestiżowym programie Certyfikacji skierowanym do branży budowlano-wykończeniowej. Jest to już VI EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w kategoriach: Developer Roku 2016, Firma Budowlana Roku 2016, Inwestycja Roku 2016, Inwestor Roku 2016 dla branży budowlanej oraz Producent Materiałów Budowlanych Roku 2016, Skład Budowlany Roku 2016 i Produkt Budowlany Roku 2016 dla branży budowlano-wykończeniowej.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Program Budowlany ? VI EDYCJA

16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia WnętrzTargi są jedynym miejscem, gdzie można porównać wiele ofert, sprawdzić ceny i wiarygodność firm. Tutaj można zapoznać się z nowymi innowacyjnymi, energooszczędnymi produktami i technologiami, poradami fachowców, wysłuchać ciekawych prelekcji oraz uzyskać szereg rabatów i skorzystać z wielu promocji. Bezpośredni kontakt z producentem czy dystrybutorem to najlepszy sposób na budowanie, urządzanie lub remont domu i mieszkania.

Czytaj więcej: 16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem