Materac, który utuli cię do snuPodobno jednym z najlepszych lekarzy wszech czasów jest doktor Sen. Jeżeli tylko damy mu warunki do swobodnego prowadzenia swojej działalności, jest w stanie uczynić z nas ludzi zdrowych nie tylko na ciele, ale również i na duchu. Czego zatem potrzeba, by we właściwy sposób przespać noc? Na pewno spokoju i wygody. Ten drugi element zostanie nam zapewniony przez dobrej jakości materac.

Czytaj więcej: Materac, który utuli cię do snu

Jak zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy w małym mieszkaniu?53 m² mieszkania w bloku oraz 83 m² domu jednorodzinnego to średnia powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nabywanego w programie „Mieszkanie dla Młodych”. Te kilkadziesiąt metrów własnego M z rządowym dofinansowaniem to często zagwozdka dla projektantów wnętrz, by wszystko pomieścić i funkcjonalnie zaplanować. Z analizy firmy Komandor wynika, że 75 proc. kupujących w roku 2014 wybrało taki układ mieszkania, w którym można zastosować styl minimalistyczny dopasowany do potrzeb i portfela młodych kredytobiorców.

Czytaj więcej: Jak zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy w małym mieszkaniu?

Stół idealnyIdealna aranżacja salonu i jadalni łączy dwa elementy – stylowy wygląd i wygodę. Efekt ten można osiągnąć poprzez odpowiedni wybór mebla stanowiącego główny punkt wnętrza. W przypadku tych pomieszczeń jest to stół.

Czytaj więcej: Stół idealny

Chcesz kupić meble, zrób to świadomie.Ostatnie lata udowadniają, że jako konsumenci jesteśmy coraz lepiej wyedukowani. Nasza świadomość zakupowa rośnie, a wraz z nią zwiększają się nasze wymagania. Świadomy wybór, uwzględniający nasze potrzeby jest bardzo ważny przy zakupach dóbr trwałego użytku takich jak meble. Jest to przecież zakup na kilka lat i nie warto tego robić w pośpiechu. Jeśli przy zakupie popełnimy błąd, w najlepszym przypadku ucierpi nasz portfel, w najgorszym – nasze zdrowie.

Czytaj więcej: Chcesz kupić meble? Zrób to świadomie!

Odnawianie starej szafyW naszym otoczeniu znajduje się wiele przedmiotów, o które dbamy, aby cieszyć się nimi, na co dzień. A co, jeśli podczas porządków na strychu natrafimy na zabytkowy stół lub kredens, którym moglibyśmy przywrócić czas świetności? Są na to dwa sposoby. Pierwszy to zatrudnienie fachowca, który słono policzy sobie za pracę. Druga opcja jest zdecydowanie tańsza, a przy tym dostarcza niewątpliwie większej satysfakcji. Mowa tu o samodzielnej renowacji!

Czytaj więcej: Odnawianie starej szafy

Hokery LOBO Marbet Style - barwne inspiracjeModa na żywe, nasycone kolory powraca w wielkim stylu nie tylko na wybiegi, ale także do aranżacji nowoczesnych czy pop-artowych wnętrz. Barwne dodatki oraz dekoracje tworzą ciekawe akcenty i przełamują monotonię w wystroju pomieszczeń. W ofercie marki Marbet Style znajdziemy efektowne hokery LOBO, które świetnie wkomponują się w designerskie kuchnie, jadalnie czy przestrzenie barowe.

Czytaj więcej: Hokery LOBO Marbet Style - barwne inspiracje

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem