jak smart home moze uratowac cie przed powaznymi stratami

 

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo to szczególnie ważna kwestia. Nikt nie chce, aby jego nieruchomość, a tym bardziej domownicy byli zagrożeni. Właśnie dlatego nowoczesne firmy produkują urządzenia pozwalające dbać o bezpieczeństwo, zapewniając komfort i spokój ducha.

Nikt nie jest w stanie samodzielnie zapanować nad wszystkim i każdemu zdarza się zastać zalane mieszkanie czy zapomnieć o wyłączeniu jakiegoś sprzętu elektrycznego. Często konsekwencje tych pomyłek nie są zbyt poważne w skutkach, jednak mimo to nie warto ryzykować, gdyż nigdy nie wiadomo, czy nasze roztargnienie nie przyniesie kolejnym razem większych strat. Po co niepotrzebnie wydawać pieniądze i tracić czas na naprawy, których można by uniknąć, jeśli tylko wyposaży się dom w odpowiednie urządzenia? Dzisiejsza technologia jest już na tyle rozwinięta, że pozwala na bezproblemowe wprowadzenie do naszego domu wielu udogodnień.

jak smart home moze uratowac cie przed powaznymi stratami 04

Bramka UGE600

Ta uniwersalna bramka internetowa to serce Smart Home, które pozwoli na łatwe zintegrowanie ze sobą nawet 100-urządzeń i stworzenie idealnie współgrającego systemu, także w istniejących już budynkach. Dzięki niej wniesiesz bezpieczeństwo i funkcjonalności swojego domu na zupełnie nowy poziom. Otrzymasz możliwość aktywowania niemal nieograniczonych scenariuszy zdarzeń, bez konieczności stosowania skomplikowanych centrali sterowania. Wraz z urządzeniem otrzymasz dedykowaną aplikację SALUS Smart Home, która pozwoli szybko i wygodnie zdalnie zarządzać domem i niezwłocznie powiadomi Cię, jeśli pojawi się w nim jakieś zagrożenie.

jak smart home moze uratowac cie przed powaznymi stratami 03

Czujnik dymu SD600

Jednym z niesamowicie funkcjonalnych urządzeń, które możesz podłączyć do bramki UGE600 jest czujnik dymu SD600. To nowoczesne urządzenie wykrywa obecność dymu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu ochroni Twoje mieszkanie przed skutkami niekontrolowanego pożaru. Urządzenie natychmiast po wykryciu zagrożenia wyzwala sygnał świetlny oraz dźwiękowy, a także wysyła powiadomienie na Twoje urządzenie mobilne. Czujnik ten można zamontować na każdej płaskiej powierzchni i jest na tyle sprawny, że sprawdzi się także w budynkach użyteczności publicznej, takich jak centra handlowe, biura czy hotele.

jak smart home moze uratowac cie przed powaznymi stratami 02

Czujnik zalania WLS600

Wychodząc naprzeciw problemowi wycieku i zalania, SALUS zaprojektował niezawodny czujnik WLS600. Dzięki niemu już nigdy więcej nie zaskoczy Cię widok zalanego pomieszczenia, ponieważ reaguje on natychmiastowo. Wykryje obecność wody znajdującej się na powierzchni pod nim lub na stykach podłączonych do niego przewodów i wyśle powiadomienie na Twoje urządzenie mobilne. Jest wodoodporny, umożliwia wiele sposobów montażu i oczywiście posiada zgodność ze wszystkimi niezbędnymi wymogami i dyrektywami (deklaracja jest dostępna na www.saluslegal.com).

Nie warto sprawdzać powiedzenia "mądry Polak po szkodzie". Te najlepsze technologie kompleksowo zadbają o nasze bezpieczeństwo i pozwolą uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Dodatkowo są łatwe w montażu i obsłudze, a ich eksploatacja jest tania i ekologiczna, a serwisowanie zbędne. Czy w takim razie warto unikać nowoczesnych technologii i wystawiać nasz dom na niebezpieczeństwo a samych siebie na niepotrzebny stres?

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem